Kategorie

Kamratki żegnają zimę (zdjęcia)

0132.03.2013 grupa „Kamratek” działająca w Domu Ludowym w Kaczycach pożegnała zimę organizując kulig w Wiśle Czarne. Zasypana śniegiem pełna uroku Wisła zrobiła na uczestnikach imprezy ogromne wrażenie. „Kamratki” w swoim programie działalności stawiają na sport, rekreację ale także ale także na poznawanie zabytków najbliższej i dalszej okolicy.

Kulig połączony był ze zwiedzaniem Zameczku Prezydenckiego na Zadnim Groniu. 53- osobowa grupa zwiedzających pod fachowym okiem przewodniczki poznała historie obiektu i zwiedzała pomieszczenia które znamy z mediów ( między innymi miejsce wygłoszenia ostatniego orędzia noworocznego przez prezydenta Komorowskiego).  Zdjęcia w pełnej wersji informacji lub w dziale fotorelacje

 

Pobyt w Zameczku uwieczniły „Kamratki” ciekawymi zdjęciami które stanowić będą pamiątkę wycieczki. Po „lekcji historii” przyszedł czas na zabawę- przejazd saniami doliną Czarnej Wisełki do szałasu u podnóża Baraniej Góry gdzie w palenisku uczestnicy upiekli kiełbaski, oscypki z żurawiną oraz rozgrzali się gorącą herbatą w miłej atmosferze.

Kamratki - pożegnanie zimy

2.03.2013 grupa "Kamratek" działająca w Domu Ludowym w Kaczycach pożegnała zimę organizując kulig w Wiśle

69 Zdjęcia