Kategorie

Wiosenny Kabareton w Kaczycach (foto)

Tradycją są już wieczory poezji organizowane przez Mieszkania Usamodzielnienia w Zebrzydowicach i Dom Ludowy w Kaczycach. Zwykle refleksyjne, dotykające głębokich pokładów ludzkiej wrażliwości, w tym roku nieco zmieniły swój nastrój.
W czwartek 31.05.2012 obie placówki zorganizowały „ Wiosenny Kabareton” połączony z obchodami Dnia Dziecka. Impreza, zjednoczyła we wspólnej zabawie prawie 100 dzieci z instytucji i placówek działających na terenie naszego powiatu. Wesołe piosenki i scenki kabaretowe, taniec, godki śląskie wprawiły uczestników we wspaniały humor. Całości dopełniły; pyszne ciasta, grill, karaoke, i wspólna zabawa. Imprezę uważamy za udaną, co potwierdzały uśmiechy na twarzach uczestników.
Dziękujemy za wypożyczenie sali OSP w Kaczycach. Dziękujemy także panu Mirkowi Zabłockiemu, który muzycznie wspiera nasze poczynania oraz P. Romanowi Somerlikowi- Piekarnia „Zebrzydowice” za przekazany nam nieodpłatnie chleb. Dziękujemy również grupie Kamratki działającej przy świetlicy w Kaczycach – za przygotowanie pysznych ciast.