Kategorie

Spartakiada Sołectw – tradycyjnie wygrali wszyscy uczestnicy, czyli dobra zabawa w Kaczycach

Gratuluję zwycięzcom, jednak najważniejsza jest dobra zabawa – podsumował tegoroczną edycję Spartakiady Sołectw, wice wójt Gminy Zebrzydowice – Karol Sitek.

Przy pięknej pogodzie i gorącym dopingu mieszkańcy naszej Gminy kolejny raz rywalizowali między sobą w ósmej już Spartakiadzie. Tym razem gospodarzami imprezy było sołectwo Kaczyce. Do ostatniej chwili nie było wiadomo kto zdobędzie najwyższe miejsce w zawodach, jednak po rozegraniu ostatniej konkurencji pierwszą lokatę wywalczyły Zebrzydowice. Tuż za nimi znalazło się sołectwo Marklowice Górne i Kończyce Małe. Kaczyce wywalczyły dobre, czwarte miejsce. Niedzielne popołudnie zakończył Festyn.

Spartakiada Sołectw 2012 –  czyli dobra zabawa w Kaczycach

Spartakiada Sołectw – tradycyjnie wygrali wszyscy uczestnicy, czyli dobra zabawa w Kaczycach - Gratuluję zwycięzcom, jednak najważniejsza jest dobra zabawa – podsumował tegoroczną edycję Spartakiady Sołectw, wice wójt Gminy Zebrzydowice - Karol Sitek. Przy pięknej pogodzie i gorącym dopingu mieszkańcy naszej Gminy kolejny raz rywalizowali między sobą w ósmej już Spartakiadzie. Tym razem gospodarzami imprezy było sołectwo Kaczyce. Do ostatniej chwili nie było wiadomo kto zdobędzie najwyższe miejsce w zawodach, jednak po rozegraniu ostatniej konkurencji pierwszą lokatę wywalczyły Zebrzydowice. Tuż za nimi znalazło się sołectwo Marklowice Górne i Kończyce Małe. Kaczyce wywalczyły dobre, czwarte miejsce. Niedzielne popołudnie zakończył Festyn.

98 Zdjęcia