Kategorie

IX Regionalny Konkurs Wypieków na Zapusty i Wielkanoc i Wielkanocny Jarmark Świąteczny

W ostatni dzień marca (sobota, 31.03) warto wybrać się na plac zamkowy oraz do Sali widowiskowej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach. Odbędą się tutaj równolegle dwa wydarzenia. Już od godz. 10:00 na Sali konkurować będą panie w tradycyjnym już  IX Regionalnym Konkursie Wypieków na Zapusty i Wielkanoc pt.: „Dorty, kołocze, krepliki i insze placki”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 marca (dokumenty do pobrania tutaj). Przypominamy, że zgodnie z tradycją od 10:00 wypieki ocenia powołane przez organizatora jury a wejście dla publiczności będzie nieco później.
W tym czasie można przyjść na kolejny Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w tym samym dniu (31.03.2012) od godziny 10:00 na placu zamkowym w Zebrzydowicach. Na stoiskach mieszących się na placu zamkowym będzie można kupić oryginalne produkty, prezenty świąteczne czy tez pyszne wypieki. Nie zabraknie również innych atrakcji!
Impreza realizowana jest w ramach projektu: Cieszyński Kalendarz Kulinarny i jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej.