Kategorie

Cieszyński Kalendarz Kulinarny: Tłusty czwartek (fotoreprotaż)

Tym razem w Zebrzydowicach  spotkali się mieszkańcy z Gminy Zebrzydowice, Petrowic i Bogumina, by porozmawiać o potrawach. Tematem kolejnego spotkania był „tłusty czwartek”.  Okazją do wspólnej wymiany doświadczeń kulinarnych  jest  projekt realizowany przez zebrzydowicki Ośrodek Kultury wraz z czeskimi partnerami pt. Cieszyński Kalendarz Kulinarny.
Wszystkie wspaniałe potrawy  na  stole przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zebrzydowicach. To co pojawiło się na stołach jest nie do opisania, zapraszamy więc do obejrzenia fotoreportażu. Wiele z potraw które pojawiły się na stole, niestety nie jest już na co dzień przygotowywanych np. zupa szpinakowa.  Kolejny raz beneficjenci projektu spotkają się wkrótce, tym razem w Petrovicach.

Cieszyński Kalendarz Kulinarny: Tłusty Czwartek

Tym razem w Zebrzydowicach spotkali się mieszkańcy z Gminy Zebrzydowice, Petrowic i Bogumina, by porozmawiać o potrawach. Tematem kolejnego spotkania był „tłusty czwartek”. Okazją do wspólnej wymiany doświadczeń kulinarnych jest projekt realizowany przez zebrzydowicki Ośrodek Kultury wraz z czeskimi partnerami pt. Cieszyński Kalendarz Kulinarny.

111 Zdjęcia