Kategorie

Wyniki konkursu plastycznego

Dom Ludowy w Kaczycach i Mieszkania Usamodzielnień w Zebrzydowicach ogłosiły wyniki konkursu plastycznego, nawiązującego swej treści do polskich tradycji wielkanocnych.

Komisja w składzie
Przewodnicząca: Barbara Franek – w-ce dyrektor przedszkola Kaczyce
Członkowie: Alicja Macura – Gminna Biblioteka Publiczna – Kaczyce
Jolanta Urbaniec-Mołek – pedagogo OPDiR – Zebrzydowice
Przemysław Lose – GOK Zebrzydowice
Marcin Janik – Świetlica „Morcinek”

Konkurs:

Dom Ludowy w Kaczycach i Mieszkania Usamodzielnień w Zebrzydowicach ogłosiły wyniki konkursu plastycznego, nawiązującego swej treści do polskich tradycji wielkanocnych.

79 Zdjęcia

 

Kl. I
I miejsce – Paweł Trojan – SP Kaczyce
I miejsce – Oliwia Jedzok – D.L. Kaczyce
II miejsce – Patrycja Pilorz – D. Dz. Międzyświeć
III miejsce – Lucyna Kłopeć – SP Zebrzydowice
Kl. II
I miejsce – Paulina Pomykała – SP Kończyce Małe
I miejsce – Julia Brożyna – SP Kończyce Małe
II miejsce – Kacper Madecki – SP Kończyce Małe
II miejsce – Dominik Tomica – SP Kończyce Małe
III miejsce – Patrycja Golińska – SP Kończyce Małe
III miejsce – Daria Szarzec – SP Kaczyce
Kl. III
wyróżnienia :
Kamil Pilorz – D. Dz. Międzyświeć
Agata Jamry – SP Zebrzydowice
Kl. IV
I miejsce – Wiktoria Sławińska – SP Kończyce Małe
I miejsce – Natalia Pietrzak – SP Zebrzydowice
II miejsce – Mateusz Stokłosa – SP Zebrzydowice
II miejsce – Martyna Giza – SP Zebrzydowice
III miejsce – Karolina Cholewka – SP Kończyce Małe
III miejsce – Wojtek Hanzel – SP Kaczyce
Kl. V
I miejsce – Justyna Giza – SP Zebrzydowice
II miejsce – Weronika Piotrowska – SP Kaczyce
III miejsce – Adrian Krysiak – SP Zebrzydowice
Kl. VI
I miejsce – Angelika Rosołowska – SP Zebrzydowice
Gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne:
I miejsce – Maria Łuczak – Mieszkania Usamodzielnienia
I miejsce – Sylwia Kocot – Mieszkania Usamodzielnienia
I miejsce – Marcelina Macura – Mieszkania Usamodzielnienia
Wyróżnienia:
Michał Wawrzyczek – kl. II SP Kończyce Małe
Janusz Brudny – kl. II SP Kończyce Małe
Maciej Koch – kl. V SP Kończyce Małe
Paulina Michalczyk – kl. II Zebrzydowice
Karolina Chlebek – kl. II Zebrzydowice
Marta Matuszyńska – kl. I Zebrzydowice